ПРО КОМПАНІЮ
Виробниче трубопрокатне підприємство
Ми надаємо повну послугу - від виробництва необхідної труби до постачання на склад і гарантію обслуговування
Найважливіше про нас
більше
10+
РОКІВ
На ринку
100+
фахівців
3000+
ТОНН
виробничі можливості
70+
НАЙМЕНУВАНЬ
продукції

Компанія "СТІЛВЕСТ" створена в 2009 році, як виробниче підприємство, що випускає тонкостінну електрозварні трубу.

Усвідомлюючи потреби клієнтів, ми з року в рік підвищуємо рівень якості продукції, вводимо в експлуатацію нове виробниче обладнання, розширюємо асортиментну лінійку продукції, що випускається, освоюємо нові технології і покращуємо рівень сервісу.

На сьогоднішній день виробничі потужності підприємства складаються з 3-х ліній, діаметром продукції, що випускається від 10 мм в круглому перетині до 80х40 мм в прямокутному, а також 2-х високотехнологічних Порізочний ліній, з діапазоном різу від 10 мм. Придбано лінію, що здійснює порізку труби під кутом до 30 градусів.

У парку виробничого обладнання також знаходиться установка по зняттю зовнішнього грата, яка забезпечує високу якість поверхні труби в зоні зварного шва.

Крім стандартного набору послуг, таких як порізка в розмір і доставка власним автотранспортом, компанія "СТІЛВЕСТ" надає наступний портфель партнерського сервісу:

  • надання персонального менеджера, який надає інформаційний супровід клієнта з моменту отримання заявки до моменту доставки готової продукції;
  • розробка програми технічного розвитку та співробітництва з клієнтом;
  • індивідуальний пакет продуктів і послуг з урахуванням галузевої специфіки бізнесу клієнта.
Географія постачання
Ми надаємо повну послугу - від виробництва необхідної труби до постачання на склад і гарантію обслуговування
Ми налагодили виробничу лінію з випуску тонкостінних круглих і профільних труб. З того моменту кількість виробленої продукції збільшилася в 6 разів, а асортимент виріс з 15 найменувань до 50. Наша компанія дуже ретельно підходить до відбору і навчання співробітників і на сьогоднішній день у нас в штаті 38 висококваліфікованих фахівців. Ми працюємо на постійній основі з більш ніж 40 постійними клієнтами. І для нас кожен клієнт є унікальним та індивідуальним. Тому ми супроводжуємо його на всіх етапах угоди.
Наші клієнти